NR: 442025 SKRIVBORD 1900-talets andra hälft, med jalusi, H 79/115, B 106, D 50 (cm) slitage, skavmärken.

Utropspris

167919 2018-10-11 17:38:07 90
170161 2018-10-03 23:35:33 80
167919 2018-10-03 21:36:04 50