NR: 444965 FÅTÖLJ Yngve Ekström "Lamino" Swedese, 1900-talets andra hälft, ek, armstöd i teak, klädd med fårskinn, slitage, klädselslitage, stomme med lagning.

Utropspris
1500-2000

2200

99626 2018-11-04 00:00:45 2200
97600 2018-11-06 21:30:14 2200
96753 2018-11-03 19:08:25 2000
99626 2018-11-03 23:59:45 1800
99626 2018-11-03 23:59:04 1500
99626 2018-11-03 23:58:41 1250
99626 2018-11-03 23:58:25 1150
92851 2018-11-02 12:22:59 1050
97295 2018-11-01 19:16:05 1000
92851 2018-11-02 12:22:02 850
92851 2018-11-02 12:21:47 650
96753 2018-11-01 23:51:52 500
96753 2018-11-01 23:43:36 80
169514 2018-11-01 19:32:52 60