NR: 444983 HÄNGSKÅP 1900-talets första hälft, furu, H 66, B 59, D 23 (cm) bruksslitage, nyckel saknas.

Utropspris

90331 2018-11-09 18:50:29 325
186566 2018-11-09 07:36:22 300
90331 2018-11-09 18:50:26 275
186566 2018-11-09 07:35:33 250
90331 2018-11-09 18:50:21 250
181015 2018-11-08 21:32:54 200
186566 2018-11-05 14:08:23 125
181015 2018-11-08 21:32:38 100