NR: 444989 GOLVLAMPOR 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, skärmar med torkade växter, höjd 143 cm/st, bruksslitage.

Utropspris

171156 2018-11-09 15:24:28 250
182261 2018-11-09 19:03:58 225
184012 2018-11-07 16:51:04 125
93973 2018-11-08 17:59:11 100
93973 2018-11-08 17:58:42 80
171156 2018-11-06 13:28:40 60
180440 2018-11-04 14:41:55 50