NR: 445000 SOFFBORD 1900-talets mitt, svartlackerad stomme, kaklad skiva, H 50, B 138, D 53 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris

90497 2018-11-07 21:55:15 550
186610 2018-11-09 19:00:02 500
186610 2018-11-09 18:51:59 450
186610 2018-11-09 18:48:59 400
186610 2018-11-09 18:48:23 350
186610 2018-11-07 19:07:04 300
90497 2018-11-06 22:10:31 275
186610 2018-11-07 19:06:50 250
186610 2018-11-07 19:06:36 200
186610 2018-11-06 20:08:39 150
183944 2018-11-05 16:36:26 125
186610 2018-11-06 20:07:54 100
100016 2018-11-05 17:47:07 60