KHAV
Visning pågår
Visning pågår
Visning pågår
Visning pågår
Visning pågår
Visning pågår
Visning pågår


491254
ARKIVSKÅP 1900-talets första hälft, ek, jalusi, H 165, B 50, D 49 (cm) ...
Aktuellt bud: 1100
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:00:00
491735
FÅTÖLJ Ikea "Ekenäset" Modern tillverkning, i nyskick.
Aktuellt bud: 425
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:01:00
491247
BYRÅ Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, intarsia, bronser, ste ...
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:02:00
491736
STOLAR 6 st, Gustaviansk stil, Axetmodell, 1900-talets andra hälft, sl ...
Aktuellt bud: 700
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:03:00
491248
BANKETT/PIANOPALL 1900-talets mitt, björk, broderad sits, H 58/70, B 9 ...
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:04:00
491734
SOFFBORD Engelsk stil, 1900/2000-tal, s.k. "Hunting Table" H 53, Skiva ...
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:05:00
491252
SALONGSBORD Nyrokoko, 1800-talets andra hälft, fanerat med valnötsrot, ...
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:06:00
491737
MATBORD Gustaviansk stil 1900-talets andra hälft, H 73, Dia 110 (cm) ...
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:07:00
491255
FÅTÖLJER 1 par, Chippendalestil, 1930-tal, björk, skuren dekor, skavmä ...
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:08:00
491733
SIDEBOARD Gustaviansk stil, City Möbler AB - Tibro, 1900-talets andra ...
Aktuellt bud: 700
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:09:00
491260
BYRÅ Modern tillverkning, ekfanér, H 93, B 94, D 45 (cm) bruksslitage. ...
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:10:00
491732
MATSALSSKÅP Gustaviansk stil, City Möbler AB - Tibro, 1900-talets andr ...
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:11:00
491249
BYRÅ Rokokostil, 1900-talets andra hälft, dekor med bronser, stenskiva ...
Aktuellt bud: 500
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:12:00
491740
DIVANSOFFA Modern tillverkning, bäddbar, 298x155 cm, mindre bruksslita ...
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:13:00
491251
SALONGSBORD Chippendalestil, 1930-tal, björk, skuren dekor, H 61, Dia ...
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:14:00
491744
KORGFÅTÖLJER 2 st, snurrbara, rotting, bord med glasskiva H 63, Dia 5 ...
Aktuellt bud: 425
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:15:00
491253
STOLAR 1 par, Jugend, tidigt 1900-tal, mahogny, bruksslitage.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:16:00
491745
KORGGRUPP 1900-talets andra hälft, rotting, 2 fåtöljer, soffa L 175, b ...
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:17:00
491256
KARMSTOL 1900-talets andra hälft, böjträ, slitage, lacksprickor, färgs ...
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:18:00
491746
GRÄSKLIPPARE Jonsered LM2147 CMDAE, självgående, bruksslitage.
Aktuellt bud: 750
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:19:00
491257
STOL Louis XVI-stil, stämplad "L Hoste & Bernel" Frankrike 18/1900-tal ...
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:20:00
491259
STOLAR 4 st, Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, slitage, skav ...
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:22:00
491261
STOLAR 1 par, 18/1900-tal, ek, skuren dekor, bruksslitage.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:24:00
491264
SÄNGBORD 2 st, 1900-talets första hälft, vitmålade, H 58, B 42, D 35 ( ...
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:26:00
491269
GOLVUR Allmoge, daterat 1798, höjd 197 cm, slitage, lod
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:28:00
491495
ASKFAT CH Stålhane, med silverbeslag, diameter 13.5 cm.
Aktuellt bud: 100
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:30:00
484845
PLÄD Tidstrands, Viola gråsten.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:31:00
491496
TÅRTSPADE silver med rostfritt blad, längd 25.5 cm.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:32:00
491497
KAFFEKOKARE 2 st, rostfria.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:34:00
491498
KARAFFER 3 st, höjd 26/31/32 cm.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:36:00
491499
SKÅL Erik Höglund, diameter 19 cm.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:38:00
491500
TELEFON höjd 26 cm.
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:40:00
491501
SERVISPORSLIN 3+4+4 delar, Monsun, design Carin Kry.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:42:00
491502
CYKELHJÄLM.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:44:00
491503
PARTI stengods Höganäs.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:46:00
491504
BRÄNNARGLAS 4 st, 12/lin.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:48:00
491505
JERRY ANDERSSON opd 33x41, Landskap Spanien 1963.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:50:00
491506
JERRY ANDERSSON opd 30x40, Vassviken Teglestrand.
Aktuellt bud: 425
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:52:00
491507
JERRY ANDERSSON opd 30x40, Klappersten Halland.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:54:00
491508
PARTI Kameror m.m.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2019-12-06 19:56:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
LÖSÖRE YVONNE GRAHNS DB
Försäljes i september
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur