KHAV


534612
MATSALSSKÅP 1900-talets andra hälft, H 173 B 101 D 43 (cm), slitage, s ...
Aktuellt bud: 1100
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:00:00
534615
MATGRUPP Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, 8 stolar, bord H 7 ...
Aktuellt bud: 1450
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:02:00
534623
BYRÅ 1800-talets första hälft, gråmålad, senare omarbetning & beslag, ...
Aktuellt bud: 750
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:04:00
534624
PIEDESTAL Empirestil, 1900-talets mitt, förgylld dekor, höjd 65 cm, nå ...
Aktuellt bud: 550
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:06:00
534625
BALJFÅTÖLJ Sengustaviansk stil, 18/1900-tal, skuren dekor, slitage, sk ...
Aktuellt bud: 2000
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:08:00
534626
SNURRFÅTÖLJER 1 par, Modern tillverkning, klädda med svart skinn/konst ...
Aktuellt bud: 650
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:10:00
534627
SKÅP Modern tillverkning, rikt skuren dekor, H 117, B 68, D 32 (cm) sk ...
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:12:00
534628
TRÄDGÅRDSBORD 1900/2000-tal, underrede i gjutjärn, stenskiva, H 76, B ...
Aktuellt bud: 1150
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:14:00
534629
FÅTÖLJ Nordic Easy Chair - 2012, ställbar rygg, sitthöjd ca 49 cm, br ...
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:16:00
534630
HALLMÖBEL 2000-tal, byrå H 77, B 60, D 35 spegel H 104, B 42 (cm) mind ...
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:18:00
534631
CHIFFONJÉ Nyrenässans, 18/1900-tal, ådringsmålad, H 138, B 91, D 53 (c ...
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:20:00
534632
BARSKÅP 1950/60-tal, fanerat med teak, inrede med spegelbakvägg & bely ...
Aktuellt bud: 850
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:22:00
534633
BYRÅ 1950/60-tal, fanerad med valnöt, klädd med svart vinyl/konstskinn ...
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:24:00
534641
TOALETTSTOL Ido Trevi 77190, vägghängd, ny i kartong.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:26:00
534642
TOALETTSTOL Ido Trevi 77190, vägghängd, ny i kartong.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:28:00
534643
TOALETTSTOL Ido Trevi 77190, vägghängd, ny i kartong.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:29:00
533846
MOCKASERVIS Hackefors, 8 koppar med fat och assietter.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:30:00
533847
PARTI kuddar, örngott m.m.
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:32:00
533848
PARTI karaffer en signerad Orrefors GA 1505/16 (smånagg nedtill), en ...
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:34:00
533849
KRISTALLSKÅLAR 5 st, signerade Orrefors och Kosta (bl.a. Wärff och Gun ...
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:36:00
533850
KAFFESERVIS för 12 personer, Lingua Florum - Schumann Arzberg.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:38:00
533851
SERVISPORSLIN 13 delar, Arabia Arctica.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:40:00
533852
RESESKRIVMASKIN Princess 300.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:42:00
533853
TOALETTSITS i kartong.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:44:00
533854
PARTI retroporslin, burken med missfärgning.
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:46:00
534131
NILS ENGQVIST opd, 52x60 cm.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:48:00
534132
HANS WIRGÅRD opd, 58x66 cm.
Aktuellt bud: 800
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:50:00
534133
STIG OLSON blyerts, 47x63 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:52:00
534134
JOHNNY OPPENHEIMER opd, 56x46 cm.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:54:00
534135
HENNING HOVGAARD opd, 45x66 cm.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:56:00
534136
INGA ALMLÖF-HOLMSTRÖM "näckrosbladet" opd, 43x65 cm.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-01-20 19:58:00
534137
JOEL DUFSTRÖM opd, 46x55 cm.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-01-20 20:00:00
534138
JANNE LUNDGREN "Karlstad teater" pastell, 37x45 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-01-20 20:02:00
534139
ARNE ERIKSSON opp, 45x70 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-01-20 20:04:00
534140
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opp, 75x50 cm.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-01-20 20:06:00
534141
NILS ENGQUIST opd, 39x48 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-01-20 20:08:00
534142
ARVID WIDERBERG litografi 93/360, 62x64 cm.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-01-20 20:10:00
534143
ÅKE ROLFSTADIUS "längtans vingar" opd, 46x38 cm.
Aktuellt bud: 500
Auktionen avslutas: 2021-01-20 20:12:00
533952
LJUDKORT PreSonus Audiobox USB, Kondensatormikrofon PreSonus M7, Hörlu ...
Aktuellt bud: 475
Auktionen avslutas: 2021-01-20 20:14:00
533953
REPORTAGEMIKROFON Sennheiser MD22, dynamisk, bruksslitage.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2021-01-20 20:16:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur