KHAV


528964
KLÄDSKÅP Sent 1800-tal, vitmålat, förvaringsutrymme på toppen, H 166, ...
Aktuellt bud: 2500
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:00:00
528965
VITRINSKÅP Rokokostil, 1900-talets andra hälft, fanerat med mahogny, d ...
Aktuellt bud: 1050
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:02:00
528963
HÖRNSKÅP Allmoge 17/1800-tal, furu, H 227, B 122, D 74 (cm) slitage, s ...
Aktuellt bud: 2500
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:04:00
528966
VITRINSKÅP Senbarockstil, 1900-talets mitt, skuren dekor, H 186, B 96, ...
Aktuellt bud: 2100
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:06:00
528967
SPEGELSKÄNK Sent 1900-tal, furu, H 125, B 120, D 40 (cm) bruksslitage. ...
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:08:00
528968
MATBORD Modern tillverkning, stenskiva, H 77, Dia 120 (cm) bruksslitag ...
Aktuellt bud: 2100
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:10:00
528969
SPEGELBYRÅ Tidigt 1900-tal, H 85/179, B 98, D 56 (cm) bruksslitage, nå ...
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:12:00
528971
BYRÅ Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, stenskiva, H 82, B 95 ...
Aktuellt bud: 850
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:14:00
528972
BYRÅ Tidigt 1900-tal, fanerad med björk, H 77, B 108, D 53 (cm) brukss ...
Aktuellt bud: 450
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:16:00
528973
BYRÅ Sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, besla ...
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:18:00
528957
CAFÉSTOLAR 3 st, 1900-talets mitt, trådsmide, bruksslitage, skavmärken ...
Aktuellt bud: 800
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:20:00
528956
SOFFBORD 1960-tal, ek, H 56, B 164, D 70 (cm) bruksslitage, fläckar.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:22:00
528961
FÄLLBORD 1800-talets andra hälft, H 78, Dia 100 (cm) slitage, färgsläp ...
Aktuellt bud: 450
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:24:00
528958
CAFÉBORD 1900-talets mitt, gjutjärn, på pelarfot, H 77, Dia 57 (cm) br ...
Aktuellt bud: 1300
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:26:00
528962
ARKIVSKÅP 1900-talets mitt, fanerat med ek, H 145, B 43, D 69 (cm) bru ...
Aktuellt bud: 475
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:28:00
529190
ALICE JENSEN opd, 73x90 cm.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:30:00
529191
JARD ROLLÉN "öde växthus II" opd, 73x92 cm.
Aktuellt bud: 475
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:32:00
529192
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR litografi, 43x60 cm.
Aktuellt bud: 650
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:34:00
529193
THORE ANDERSSON träsnitt, 44x60 cm.
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:36:00
529194
HERMAN REIJERS blandteknik, 31x20 cm.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:38:00
529195
ANNA PERSMAN träsnitt, 33x25 cm.
Aktuellt bud: 550
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:40:00
529196
LASSE SANDBERG litografi, 21x20 cm.
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:42:00
529197
CARL BORG opp, 38x60 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:44:00
529198
JARD ROLLÉN opd, 60x73 cm.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:46:00
529199
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opp, 59x49 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:48:00
529200
HANS OLOFSSON litografi 4/500, 40x50 cm.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:50:00
529401
ÖYSTEIN THURMANN NIELSEN "Holmenkolldag" träsnitt, ojämnt papper, 36x3 ...
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:52:00
529402
PER ANDERSSON opp, 75x60 cm.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:54:00
529403
TAVLOR 3 st, den största 55x40 cm.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:56:00
529404
SVEN RAPP opp, 36x44 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-11-24 19:58:00
529405
ALVAR LUNDIN opd, 32x36 cm.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2020-11-24 20:00:00
529406
RAGNAR HÖGMAN opp, 32x41 cm.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-11-24 20:02:00
529407
SVEN RAPP opd, 54x68 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-11-24 20:04:00
529408
FOLKE BÄRJED Arvika, opp, 67x51 cm.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-11-24 20:06:00
529409
SVEN RAPP "Björneborgs bruk" opd, 48x60 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-11-24 20:08:00
529410
SVEN RAPP opp, 51x60 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-11-24 20:10:00
529411
ALVAR LUNDIN opd, 45x56 cm.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2020-11-24 20:12:00
529412
FOLKE BÄRJED Arvika, opp, 75x77 cm.
Aktuellt bud: 700
Auktionen avslutas: 2020-11-24 20:14:00
529413
KARL RAGNAR JOHANNESSON opd, 68x70 cm.
Aktuellt bud: 2200
Auktionen avslutas: 2020-11-24 20:16:00
529414
PARTI TAVLOR bla Nerlund.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2020-11-24 20:18:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur