KHAV

ÄNDRADE ÖPPETTIDER FÖR INLÄMNING
Torsdag denna vecka 25/2 är inlämningen stäng



538655
SOFFBORD Skaraborgs Möbelindustri - Tibro, 1950/60-tal, fanerat med te ...
Aktuellt bud: 850
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:00:00
538653
GUNGSTOL 18/1900-tal, bruksslitage, skavmärken.
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:02:00
538651
SEKRETÄR 1900-talets första hälft, H 103, B 85, D 48 (cm) skavmärken, ...
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:04:00
538641
STOLAR 2 st, Rokokostil, 1900-talets första hälft, gråmålade, skavmärk ...
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:06:00
538643
STOLAR 2 st "Della" Ikea 1960-tal, stomme i betsad bok, genombruten ry ...
Aktuellt bud: 100
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:08:00
538654
PINNSTOLAR 3 st, 1960-tal, björk, formpressade sitsar fanerade med tea ...
Aktuellt bud: 425
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:10:00
538656
SALONGSBORD 1800-talets andra hälft, björk, H 73, B 109, D 87 (cm) sli ...
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:12:00
538657
GOLVLAMPA Möller Armatur Eskilstuna, 1900-talets andra hälft, teak & m ...
Aktuellt bud: 700
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:14:00
538658
GOLVLAMPOR 2 st, märkta Rejmyre Belysning, ställbara, höjd 128 cm, sli ...
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:16:00
538659
GOLVLAMPA Belid, 1900-talets andra hälft, 2 ställbara spotlights, höjd ...
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:18:00
538660
GOLVLAMPA 1900-talets andra hälft, höjd 135 cm, bruksslitage, skavmärk ...
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:20:00
538661
STOL 18/1900-tal, valnöt, klädsel i sammet, bruksslitage, någon knapp ...
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:22:00
538663
SKÅP 1900-talets första hälft, ek, H 85, B 100, D 50 (cm) slitage, ska ...
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:24:00
538665
STOLAR 2 st, Jugend "Äpplet" tidigt 1900-tal, ek, bruksslitage.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:26:00
538666
TRIMMER bensindriven, Partner Colibri IIS.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:28:00
538710
PARTI filmstjärnor, nålmärken m.m.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:30:00
538711
HANDDUKSVÄV till 6 handdukar, troligen Klässbol.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:32:00
538712
TRÖJA stickad, Danmark.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:34:00
538713
SKYLTAR plåt, Camping förbjuden, 9 st 33x33 cm, 7 st diameter 40 cm, s ...
Aktuellt bud: 475
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:36:00
538714
PARTI nysilver, 3 delar, längd 45 cm och mindre.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:38:00
538715
BÖCKER Tidernas godis och Skolplanschernas värld.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:40:00
538716
PARTI askar, burk Deco (lock passar ej).
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:42:00
538717
GLAS 12 st, höjd 10 cm.
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:44:00
538718
DVD-FILMER bladat .
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:46:00
538719
SERVISPORSLIN Arabia Arctica.
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:48:00
537194
H LINDQVIST opd, 40x45 cm.
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:50:00
538746
TERRIN längd 35 cm.
Aktuellt bud: 100
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:52:00
538747
JORDGLOB med belysning, höjd 42 cm, korrosion.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:54:00
538748
FAT 2 st, Iittala, Alvar Aalto14 cm och mindre.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:56:00
538749
MATSERVIS 4x8 + 8 serveringsdelar.
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2021-02-28 19:58:00
538750
LP-SKIVOR blandat.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-02-28 20:00:00
538751
TENNGLAS 8+8, höjd 10/18 cm.
Aktuellt bud: 100
Auktionen avslutas: 2021-02-28 20:02:00
538752
PARTI glas olika modeller, fönsterlampa, vaser m.m.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-02-28 20:04:00
538753
KRISTALLSKÅL Orrefors, Sofiero, Gunnar Cyrén, diameter 24 cm, gravyr. ...
Aktuellt bud: 550
Auktionen avslutas: 2021-02-28 20:06:00
538754
SMYCKESSKRIN 2 st, 10x20x28 cm.
Aktuellt bud: 100
Auktionen avslutas: 2021-02-28 20:08:00
538766
PARTI sauteuse Anders Petter 20 cm, fiskkittel, gryta IKEA.
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2021-02-28 20:10:00
538767
VAS Ekeby, höjd 44 cm.
Aktuellt bud: 550
Auktionen avslutas: 2021-02-28 20:12:00
538768
JORDGLOB med belysning och träfot, höjd 40 cm.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-02-28 20:14:00
538769
LAMPA Fagerhult "Stella".
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-02-28 20:16:00
538770
SKÅL Gustavsberg fajans, Stig Lindberg, längd 23 cm, glasyrskada.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-02-28 20:18:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur