KHAV
Nytt transportalternativ
Ring 070-8981894 för kostnadsförslag
Inlämning pågår
Bror Lindh
Nästa kvalitetsauktion
Olle Hjortzberg
Inlämning pågår
Lars Lerin
Nästa kvalitetsauktion
Y-stolen


502581
SKÅP allmoge, 1800-tal, senare målning, H 202, B 103, D 45 (cm) en låd ...
Aktuellt bud: 1000
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:00:00
502585
PINNSTOLAR 4 st, Lennart Karlstorp "Pinell" stämplade Edsbyverken 1962 ...
Aktuellt bud: 1300
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:02:00
502580
KORGGRUPP 1900-talets andra hälft, rotting, 2 fåtöljer, soffa L 178, b ...
Aktuellt bud: 550
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:04:00
502592
FÅTÖLJ Yngve Ekström "Ruster" 1960-tal, stomme i ek, omklädd, brukssli ...
Aktuellt bud: 850
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:06:00
502593
HYLLSYSTEM Olle Pira "Pira Panel" 1960-tal, fanerat med teak, 5 st väg ...
Aktuellt bud: 750
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:08:00
502594
FÅTÖLJER 2 st, 1930/40-tal, stomme i björk, omklädda, bruksslitage, sk ...
Aktuellt bud: 650
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:10:00
502595
SYSKRIN Allmogestil, kurbitsmålat, daterat 1945, H 61, B 40, D 30 (cm) ...
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:12:00
502596
BANKETT Nyrenässans 18/1900-tal, ek, H 45/62, L 62, B 38 (cm) brukssli ...
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:14:00
502597
PALL 1900-talets andra hälft, furu, höjd 42 cm, bruksslitage.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:16:00
502598
SÄNGBORD Sven Engström & Gunnar Myrstrand "Rally" Tingströms - Bra Boh ...
Aktuellt bud: 100
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:18:00
502599
STOLAR 8 st, 1900-talets andra hälft, stålrör, laminerad sits & rygg, ...
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:20:00
503601
TRÄDGÅRDSGRUPP 1900-talets andra hälft, stålrör, fällbara delar, 2 sof ...
Aktuellt bud: 750
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:22:00
503613
BYRÅ Nyrenässans, 18/1900-tal, fanerad med valnöt, H 88, B 112, D 57 ( ...
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:24:00
503614
BYRÅ 1800-tal, ådringsmålad, H 106, B 98, D 48 (cm) slitage, nyckel sa ...
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:26:00
503610
SOFFBORD England, 1900-talets andra hälft, mahogny, pelarfot, hjultris ...
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:28:00
503076
GLAS 10 st, Iittala, Niva, höjd 12 cm.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:30:00
503077
SKRIN antikt 10x11x18 cm.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:32:00
503078
TALLRIKAR 6 st, design Signe Persson-Melin, Boda Nova, diameter 30 cm. ...
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:34:00
503079
KRISTALLSKÅL Orrefors, Simon Gate, Tusen fönster, diameter 18 cm.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:36:00
503080
KRISTALLVAS, Kosta Wärff, höjd 20 cm.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:38:00
503081
KRISTALLVAS Orrefors, höjd 25 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:40:00
503082
SOCKERSKÅL Kunglig Dansk, Blå blomster 10/1679, diameter 11 cm.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:42:00
503083
SKÅL diameter 25 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:44:00
503084
MATSERVIS Rörstrand Svenska Slott, 76 delar, några delar med skador bl ...
Aktuellt bud: 2300
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:46:00
503085
CHAMPAGNEGLAS 11 st, Kosta Boda "Line", höjd 24 cm.
Aktuellt bud: 850
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:48:00
503086
VINGLAS 8 st, Kosta Boda "Line", höjd 22 cm.
Aktuellt bud: 425
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:50:00
503087
TEPORSLIN Arabia Ruska.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:52:00
503088
GRILLBESTICK 4+4, i etui.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:54:00
503089
LASSE KUPARINEN relief, 28x46 cm.
Aktuellt bud: 900
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:56:00
502978
DOCKSÅP Little Tikes, längd 110 cm, höjd 80 cm, en pelare med skada. ...
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2020-04-01 19:58:00
502979
PARTI plastleksaker bl.a. hästkärra.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2020-04-01 20:00:00
502980
HÄSTLEKSAKER stort parti.
Aktuellt bud: 550
Auktionen avslutas: 2020-04-01 20:02:00
502981
TAVLOR 7 st.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2020-04-01 20:04:00
502982
PARTI spegel, tillbringare, tändare m.m
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-04-01 20:06:00
502983
PARTI glas, olika modeller, bl.a. Reijmyre, höjd 17 cm och lägre.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2020-04-01 20:08:00
502984
PARTI ljusstakar, vaser m.m.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2020-04-01 20:10:00
502985
BOX + ORIENTERINGSVÄSKA.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2020-04-01 20:12:00
502874
MATS SANDEBERG opp, 91x91 cm.
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2020-04-01 20:14:00
502875
RYDNEMALM "stilleben" opd, 72x59 cm.
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2020-04-01 20:16:00
502876
JOHAN OSSIAN-ANDERSSON opd, 63x101 cm.
Aktuellt bud: 950
Auktionen avslutas: 2020-04-01 20:18:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur