KHAV
Nästa Kvalitetsauktion
Inlämning pågår
Nästa Kvalitetsauktion
Inlämning pågår
Nästa Kvalitetsauktion
Y-stolen


498016
HERRBETJÄNT 1900-talets andra hälft, höjd 109 cm, bruksslitage.
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:00:00
498023
GOLVLAMPA Pileprodukter - Landskrona, 1900-talets andra hälft, kromad ...
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:02:00
498025
GOLVLAMPA 1900-talets mitt, 5-ljusarmar, mässing, höjd 170 cm, skärmen ...
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:04:00
498013
BARNFÅTÖLJ IKEA Poäng, bruksslitage, någon mindre fläck.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:06:00
498014
BARNGUNGSTOL 18/1900-tal, slitage, färgsläpp.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:08:00
498015
PELARBORD Rokokostil, 1900-talets andra hälft, fanerat med valnöt, H 6 ...
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:10:00
498017
BOCKBÄNK tidigt 1900-tal, H 46 B 78 D 35 (cm), bruksslitage.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:12:00
498019
KLAFFBORD 1900-talets första hälft, björk, H 67 Skiva 31 +13 + 31 x 55 ...
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:14:00
498020
SYSKRIN + TIDNINGSHYLLA Allmogestil, daterat 1945, kurbitsmålade, H 61 ...
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:16:00
498021
BORD Jugend, tidigt 1900-tal, ek, H 75 B 70 D 50 (cm), bruksslitage, s ...
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:18:00
498024
SOLSTOLAR 2 st, 1900-talets andra hälft, ställbara, slitage, fläckar, ...
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:20:00
498028
KARMSTOL 1900-talets andra hälft, ek, bruksslitage.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:22:00
498032
TRAPPSTEGE Aluminium, ståhöjd 87 cm, slitage, färgstänk
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:24:00
498049
BOKHYLLOR 2 st, Slutarps Möbelindustri, 1960-tal, fanerade med teak, v ...
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:26:00
498053
MATGRUPP 1960-tal, 4 stolar NC industrier AB Valdemarsvik, bord fanera ...
Aktuellt bud: 1400
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:28:00
497579
JACKA Gant, strl XL.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:30:00
497580
JACKA Regency, strl C58.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:32:00
496356
PARTI TAVLOR.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:34:00
496357
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opd, 55x38 cm.
Aktuellt bud: 550
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:36:00
496358
PARTI TAVLOR.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:38:00
496359
PARTI TAVLOR.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:40:00
496360
PARTI TAVLOR.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:42:00
496361
DROPPSUR 1800 tal, h 60 cm.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:44:00
496362
PARTI LINNEFÖREMÅL.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:46:00
496363
PARTI ROSTFRITT.
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:48:00
462064
MATTA Patchwork 253x204 cm.
Aktuellt bud: 1000
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:50:00
462073
MATTA Colored Patchwork 296x219 cm.
Aktuellt bud: 700
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:52:00
462065
MATTA Patchwork 308x206 cm.
Aktuellt bud: 1050
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:54:00
462080
MATTA Patchwork handsydd, 300x201 cm.
Aktuellt bud: 1350
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:56:00
462069
MATTA Patchwork 303x248 cm.
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2020-02-17 19:58:00
462068
MATTA Patchwork 313x208 cm.
Aktuellt bud: 850
Auktionen avslutas: 2020-02-17 20:00:00
497190
KARAFFER 2 st, Sea Kosta och Darlington England, h 24 0ch 25 cm.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2020-02-17 20:02:00
497191
KOKSHÄMTARE mässing, h 22 cm.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2020-02-17 20:04:00
497192
FOTOGENLAMPFOT 1800 tal, h 27 cm.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2020-02-17 20:06:00
497193
KAFFESERVIS rokokostil, dekor med guld och blommor.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2020-02-17 20:08:00
497194
KAFFESERVIS Schönwalt, dekorerad av Hackefors.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2020-02-17 20:10:00
497195
PORSLINSFÖREMÅL bla Delft.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-02-17 20:12:00
497196
TALLRIKAR Rörstrands "Ulrika" 12+10 st, d 20 och 24 cm.
Aktuellt bud: 650
Auktionen avslutas: 2020-02-17 20:14:00
497197
SERVERINGSSERVIS 14 delar, vackert dekorerade, genombruten dekor.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2020-02-17 20:16:00
497198
PARTI VÄGGRELIEFER.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2020-02-17 20:18:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur