KHAV




539354
UTOMBORDARE Honda 5 Hk, BF5A, 4-takt, nyckel till lås saknas, några re ...
Aktuellt bud: 5000
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:00:00
539357
MASSAGEBÄNK Golden Ratio Woodworks, klädd med konstskinn, hopfällbar, ...
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:02:00
539358
PIEDESTAL Empirestil, 1900-talets mitt, förgylld dekor, stenskivor, hö ...
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:04:00
539359
HERRBETJÄNT Italien, 1900-talets andra hälft, höjd 103 cm, bruksslitag ...
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:06:00
539355
UTOMBORDARE Mercury 7,5 Hk, slitage, klippta vajrar, gashandtag saknas ...
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:08:00
539356
CHIFFONJÉ 18/1900-tal, fanerad med valnöt, H 110, B 84, D 41 (cm) slit ...
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:10:00
539363
FÅTÖLJER 1 par, 1900-talets andra hälft, bonad furu, bruksslitage.
Aktuellt bud: 425
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:12:00
539364
SKRIVBORD 1900-talets första hälft, svartmålat, H 75, B 85, D 55 (cm) ...
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:14:00
539366
SOFFBORD Rokokostil, 1900-talets andra hälft, på pelarfot, H 63, B 121 ...
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:16:00
539371
SOFFGRUPP 1900-talets andra hälft, 2 fåtöljer, soffa längd 190 cm, bru ...
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:18:00
539365
KORGFÅTÖLJ 1900-talets andra hälft, rotting & bambu, med dyna, brukssl ...
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:20:00
539369
SALONGSBORD 1940-tal, björk, H 63, Dia 63 (cm) bruksslitage, skavmärke ...
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:22:00
539353
BARNSTOL 2000-tal, sitthöjd 51 cm, slitage, skavmärken.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:24:00
539360
BARNSTOL Stokke "Tripp Trapp" vitmålad, slitage, skavmärken, bygel sak ...
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:26:00
539361
AVLASTNINGSBORD 1900-talets andra hälft, mässing, rökfärgad glasskiva, ...
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:28:00
539214
PARTI ljusstakar, klockor m.m. i mässing.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:30:00
539215
PARTI signerad keramik, höjd 27 cm och lägre.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:32:00
539216
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opd 29x23, Månsken, signerad Wallard.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:34:00
539217
ANNA BOBERG opp 16x34, kopia efter landskapsmålning.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:36:00
539218
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR blandteknik, 26x21, Maud.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:38:00
539219
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opd 23x29, Vårblommor, monogramsignerad.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:40:00
539220
PARTAVLOR olja på träpannå, 19x33, Landskap.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:42:00
539221
PARTI platsback, kopparkittel, lerkruka.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:44:00
539222
PARTI munspel, teaterkikare, kristallaskar m.m.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:46:00
539223
VINGLAS 8 st, höjd 12.5 cm.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:48:00
538926
AXEL OLSON litografi 298/350, 39x50 cm.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:50:00
538927
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opd, 49x60 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:52:00
538928
HANS-GÖRAN CRAMBY opd, 56x56 cm.
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:54:00
538929
RIGMOR ILSTEDT litografi, 1/200, defekt glas, 44x60 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:56:00
538930
EMANUEL "jazzpianisten" litografi 132/220, 44x33 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-03-04 19:58:00
538931
JOHN CARLSON opp, 45x54 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-03-04 20:00:00
538932
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opp, 49x85 cm.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2021-03-04 20:02:00
538933
TAGE HEDQVIST litografi, 37x52 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-03-04 20:04:00
538934
MARIANA MANNER etsning 36/150, 53x39 cm.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2021-03-04 20:06:00
538935
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR opd, 61x42 cm.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-03-04 20:08:00
538936
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR litografi sign Ulla-Gina, 46x58 cm, fuktskada. ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-03-04 20:10:00
538937
AXEL ERIKSSON FOLE opd, 23x58 cm.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-03-04 20:12:00
538938
KOPPARSTICK 1800 tal, 55x44 cm.
Aktuellt bud: 800
Auktionen avslutas: 2021-03-04 20:14:00
538939
MATTIS HAHR GRUNDELL akvarell, 67x55 cm.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-03-04 20:16:00
538940
KRISTINA ANSHELM träsnitt, 41x36 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-03-04 20:18:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur