KHAV

På grund av sjukdom tar det längre tid än vanligt att skicka inropade föremål.

Vårens Kvalitetsauktion
Inlämning pågår
Vårens Kvalitetsauktion
Inlämning pågår
Vårens Kvalitetsauktion


547435
SKRIVBORD 18/1900-tal, blåmålat, H 77, B 126, D 69 (cm) bruksslitage, ...
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:00:00
547434
SOFFA & FÅTÖLJ Bröderna Andersson, 1960-tal, plyschklädsel, soffa läng ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:02:00
547433
SOFFA & FÅTÖLJ Rokokostil, 1900-talets mitt, mahogny, skuren dekor, so ...
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:04:00
547432
BORD 1900/2000-tal, benställning i metall, skiva i hardwood, H 74, B 1 ...
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:06:00
547409
SKRIVSKÅP England, 1900-talets andra hälft, ek, vitrindel med infattat ...
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:08:00
547411
STOLAR 6 st, Gemla Möbler AB, stämplade 1988, böjträ/bok, bruksslitage ...
Aktuellt bud: 450
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:10:00
547410
BYRÅ 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, 6 lådor, H 102, B 61, D 35 ...
Aktuellt bud: 425
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:12:00
547413
GOLVLAMPA 1900-talets mitt, mässing, 2 ljusarmar, höjd 158 cm, brukss ...
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:14:00
547414
STOLAR 2 st, Nyrokoko, Lindome 1800-talets andra hälft, bruksslitage, ...
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:16:00
547415
FÅTÖLJ Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft, plyschklädsel, bru ...
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:18:00
547416
VINSTÄLL Plåt & smide, H 87, B 30, D 36 (cm) bruksslitage.
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:20:00
547417
SOFFA Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, längd 138 cm, ...
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:22:00
547420
BYRÅ Rokokostil, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, dekor med bron ...
Aktuellt bud: 850
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:24:00
547423
SOFFBORD Rokokostil, 1900-talets andra hälft, fanerat med mahogny, H 6 ...
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:26:00
547418
FÅTÖLJER 1 par, Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, bru ...
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:28:00
547396
PARTI tidningskorg, kandelaber, plåtburkar.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:30:00
547397
CIRKELSÅG Hitachi.
Aktuellt bud: 650
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:32:00
547398
TIGERSÅG Meec.
Aktuellt bud: 100
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:34:00
547377
TAKLAMPA med prismor, diameter 35 cm.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:36:00
547378
KRISTALLKRONA höjd exklusive kedja ca 65 cm.
Aktuellt bud: 1050
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:38:00
547379
TAKLAMPA med prismor, diameter 24 cm.
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:40:00
547380
KRISTALLKRONA höjd exklusive kedja ca 65 cm.
Aktuellt bud: 1000
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:42:00
547381
TAKLAMPA med prismor, diameter 35 cm.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:44:00
547147
OSKAR PERSON opd, 38x55 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:46:00
547148
ABEL WIRSTRÖM opd, 38x41 cm.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:48:00
547149
ELSE HERMANSSON opp, 32x40 cm.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:50:00
547150
HANS ÅNGSÄTER opp, 34x27 cm.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:52:00
547151
ROBERT HÖGFELDT "oense bröder" blandteknik, 29x40 cm.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:54:00
547152
ROBERT HÖGFELDT teckning, 33x27 cm.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:56:00
547153
EDVIN OLLERS opd, 31x40 cm.
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2021-05-11 19:58:00
547154
HANS ÅNGSÄTER opp, 32x34 cm.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-05-11 20:00:00
547155
GÖRAN BRUNIUS opp, 18x24 cm.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2021-05-11 20:02:00
547156
KAI MORTÉN opd, 34x26 cm.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-05-11 20:04:00
547157
EINAR PERSON etsning, 24x56 cm.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-05-11 20:06:00
547158
EINAR PERSON etsning, 25x58 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-05-11 20:08:00
547159
EINAR PERSON etsning, 24x56 cm.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-05-11 20:10:00
547160
ROBERT HÖGFELDT blandteknik, 29x20 cm.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-05-11 20:12:00
547161
CARL KÖHLER opd, 52x64 cm.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2021-05-11 20:14:00
547162
LARZ FRIBERG "rådjur i rimfrost" opd, 46x65 cm.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-05-11 20:16:00
547163
LARZ FRIBERG "skator vid vårtjärn" opd, 50x100 cm.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-05-11 20:18:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur