KHAV
Kvalitetsauktion
Visning 25-29/5
Kvalitetsauktion
Visning 25-29/5
Kvalitetsauktion
Visning 25-29/5
Kvalitetsauktion
Visning 25-29/5
Kvalitetsauktion
Visning 25-29/5
Nytt transportalternativ
Ring 070-8981894 för kostnadsförslag


510441
TRÄDGÅRDSSOFFA 1900-talets andra hälft, gavlar & rygg i gjutjärn, läng ...
Aktuellt bud: 900
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:00:00
510443
TRÄDGÅRDSSOFFA 1900/2000-tal, fällbar, längd 130 cm, bruksslitage, någ ...
Aktuellt bud: 1100
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:02:00
510442
TRÄDGÅRDSSOFFA 1900-talets andra hälft, gavlar & rygg i gjutjärn, läng ...
Aktuellt bud: 750
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:04:00
510433
SATSBORD 3 delar, Rokokostil, 1900-talets andra hälft, kaklade skivor, ...
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:06:00
510434
RÖKBORD Tidigt 1900-tal, kopparskiva, H 65, B 54, D 54 (cm) bruksslita ...
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:08:00
510435
PIEDESTAL Empirestil, 1900-talets andra hälft, förgylld dekor, stenski ...
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:10:00
510436
BYRÅ Nyrenässans, 18/1900-tal, H 99, B 88, D 49 (cm) bruksslitage, ska ...
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:12:00
510437
SALONGSBORD Nyrenässans, 18/1900-tal, fanerat med valnöt, H 73, B 110, ...
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:14:00
510438
HYLLA 1900-talets mitt, med fack, furu, H 111, B 110, D 35 (cm) slitag ...
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:16:00
510440
KOMMOD 1800-talets andra hälft, furu, H 75, B 49, D 44 (cm) slitage, s ...
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:18:00
510444
TRÄDGÅRDSSTOLAR 3 st, 1900/2000-tal, stomme i smide, vitmålade, fällba ...
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:20:00
510445
BYRÅ 1900-talets andra hälft, vitmålad, 10 lådor, H 138, B 58, D 54 (c ...
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:22:00
510446
FÅTÖLJ 1900-talets första hälft, slitage, några fläckar.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:24:00
510447
VAGGA 1900-talets andra hälft, furu, H 58, L 90 (cm) bruksslitage.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:26:00
510449
KARMSTOLAR 1 par, "Villa Borghese" Selva - Italien, 2000-tal, Louis XV ...
Aktuellt bud: 850
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:28:00
510530
MATSERVIS Rörstrand, "Vadstena", 57 delar (ej komplett), några delar m ...
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:30:00
510531
KAFFE- OCH TEPORSLIN Rörstrand Bengali.
Aktuellt bud: 1450
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:32:00
510532
MIKROFONER 3 st.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:34:00
510533
TRÄGUBBE signerad M Wiborg 1940, höjd 24 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:36:00
510534
PARTI ljusstakar bl.a. Sunflower.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:38:00
510535
TRÄLÅDA längd 51 cm.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:40:00
510536
PLÅTMYNT kopia av 10 daler 1644, 33x67 cm.
Aktuellt bud: 3100
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:42:00
510537
TAVLA blandteknik 41x35 med ram.
Aktuellt bud: 100
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:44:00
510538
LJUSSTAKAR 5 st, Iittala Festivo, höjd 8-22 cm.
Aktuellt bud: 1000
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:46:00
510539
VINGLAS 13 st, mässing, årtalsserie, Skultuna, höjd 18 cm.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:48:00
509493
KOPPARKITTEL diameter 65 cm.
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:50:00
510315
FISKESPÖ med rulle, Ambassadeur 6000, slitage.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:52:00
510316
FISKESPÖ med rulle, Ambassadeur 5000, slitage.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:54:00
509331
PARTI fisknät, bruksslitage.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:56:00
510102
RULLSKIDOR + STAVAR Skike V8 Lift, pump medföljer.
Aktuellt bud: 850
Auktionen avslutas: 2020-05-25 19:58:00
509158
CAMPINGSET Origo.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-05-25 20:00:00
508920
PARTI Barbieleksaker.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-05-25 20:02:00
509882
STÄLL för tvättservis, smide, höjd 79 cm.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-05-25 20:04:00
510318
VINDA höjd ca 65 cm.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2020-05-25 20:06:00
510540
HATTHYLLA längd 100 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-05-25 20:08:00
510541
BRASSTÄLL smide, höjd 78 cm.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2020-05-25 20:10:00
510121
FISKMJÄRDE + FISKNÄT.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2020-05-25 20:12:00
510228
LARS NORRMAN litografi 68/360, 53x74 cm,
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2020-05-25 20:14:00
510229
LARS NORRMAN litografi 68/360, 53x74 cm.
Aktuellt bud: 475
Auktionen avslutas: 2020-05-25 20:16:00
510230
SAMLING SEDLAR inramade, 97x44 cm.
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2020-05-25 20:18:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur