KHAV

ÄNDRADE ÖPPETTIDER
Måndag 20/6 - Inlämningen öppnar 15:00. Visning och Utlämning öppet som vanligt
Fredag 24/6 - Stängt

På grund av sjukdom tar det längre tid än vanligt att skicka inropade objekt




593537
SOFFA Chesterfieldmodell, 1900-talets andra hälft, skinnklädsel, längd ...
Aktuellt bud: 10000
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:00:00
593517
BOKHYLLA Skaraborgs Möbelindustri - Tibro, 1960-tal, fanerat med teak, ...
Aktuellt bud: 850
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:02:00
593518
HÖRNSKÅP Allmoge, 1700-tal, senare målning & sockel, H 170, B 75, D 46 ...
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:04:00
593538
SOFFA Chesterfieldmodell, 1900-talets andra hälft, skinnklädsel, längd ...
Aktuellt bud: 10000
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:06:00
593535
BYRÅ Nyrenässans, 18/1900-tal, furu, H 100, B 91, D 51 (cm) bruksslita ...
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:08:00
593536
SKÄNK 1900-talets första hälft, ådringsmålad, H 89/93, B 120, D 48 (cm ...
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:10:00
593519
SPELBORD Nyrenässans, 18/1900-tal, fanerat med valnöt, svarvade ben, H ...
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:12:00
593522
SKRIN Allmoge, daterat 1803, kurbitsmålning, H 28/66, B 56, D 35 (cm) ...
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:14:00
593527
SOFFORD Centrum Möbler, Ringsted - Danmark, 1900-talets andra hälft, f ...
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:16:00
593501
GOLVLAMPA Asea, 1900-talets mitt, stålrör, krom, höj/sänkbar ca 135-17 ...
Aktuellt bud: 850
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:18:00
593502
SYSKRIN 1940/50-tal, fanerat med alm, jalusi, inrede med skjutbara låd ...
Aktuellt bud: 475
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:20:00
593503
BYRÅ Nyrenässans 18/1900-tal, fanerad med valnöt, H 133, B 77, D 45 (c ...
Aktuellt bud: 100
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:22:00
593504
STOLAR 4 st, Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, klädse ...
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:24:00
593506
GRÄSKLIPPARE Bosch Rotak 37, elektrisk, 230 V, bruksslitage.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:26:00
593512
STEGPALL 1900-talets mitt, stålrör, utfällbar, höjd 64 cm, slitage, sp ...
Aktuellt bud: 475
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:28:00
594329
TALLRIKAR 12 st, Romanov Collection, diameter 21 cm.
Aktuellt bud: 700
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:30:00
594330
MATSERVIS Fyrklövern Klassiska Rosor, 8 mattallrikar, 8 djupa tallrika ...
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:32:00
594331
SKÅL konstglas, Ragnar Klenell, höjd 13 cm.
Aktuellt bud: 100
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:34:00
594332
SERVISPORSLIN Gustavsberg, Vardag, 6 mattallrikar + karotter.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:36:00
594333
ASSIETTER 6 st, Gustavsberg, diameter 17 cm.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:38:00
594334
LJUSKRONA mässing, Värmlandskrona, Arvid Johansson, Arvika.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:40:00
594335
CHAMPAGNEGLAS 10 stycken, "Salut", Simon Gate, Orrefors, höjd 18.5 cm. ...
Aktuellt bud: 1050
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:42:00
594336
SKÅLAR 3 st, konstglas bl.a. Flygsfors, 18-21 cm.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:44:00
594337
LJUSSTAKAR 4 st Kosta "Snöboll", 2 st Orrefors.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:46:00
594338
BÖCKER 5 st, Munkfors, Ransäter.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:48:00
594339
SKOR Jalas, strl 44.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:50:00
594340
KÄRLHANDDUKAR stort parti, olika modeller.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:52:00
594341
STEREO JVC.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:54:00
594388
DEKORATION stenarbete, höjd 80 cm, längd 70 cm.
Aktuellt bud: 425
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:56:00
594389
KORSNÄBB uppstoppad.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2022-07-03 19:58:00
594390
GOLVVAS höjd 51 cm.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2022-07-03 20:00:00
594391
MAGNUMFLASKOR 2 st, höjd ca 50 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2022-07-03 20:02:00
594392
JOHAN HILDING HÄGLEBY 7 oljemålningar + 1 akvarell.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2022-07-03 20:04:00
594393
SYSKRIN med innehåll, längd 38 cm.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2022-07-03 20:06:00
594394
LJUSSTAKE Mark Slöjd, höjd ca 40 cm.
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2022-07-03 20:08:00
594395
PARTI hörlurar.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2022-07-03 20:10:00
594396
LJUSSTAKAR olika modeller och material, höjd 29 cm och lägre.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2022-07-03 20:12:00
594397
FÅRSKINN.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2022-07-03 20:14:00
594154
PARTI LINNE.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2022-07-03 20:16:00
594155
VÄGGLAMPOR 2 st Ikea, plåt, h 21 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2022-07-03 20:18:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur