KHAV


551715
DAGBÄDD Ole Gjerlöv-Knudsen, Skovshoved Möbelfabrik, Danmark 1900-tale ...
Aktuellt bud: 750
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:00:00
551711
FÅTÖLJ Mörkgrå textil, ny/oanvänd.
Aktuellt bud: 500
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:02:00
551712
FOTPALL 1950/60-tal, ek, rotting, formpressad sits, H 54/51, L 51, B ...
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:04:00
551714
SOFFBORD Möjligen Edvin Helseth, 1970-tal, furu, H 46, B 140, D 70 (cm ...
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:06:00
551713
FÄLLSTOL 2000-tal, Stålrör & galler, bruksslitage.
Aktuellt bud: 100
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:08:00
551399
SOLUR 1900-talets mitt, på sockel, höjd 74, totalt 108, dia 45 (cm) br ...
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:10:00
551400
KARMSTOLAR 2 st, Göran Malmvall, Svensk Fur, 1900-talets mitt, brukssl ...
Aktuellt bud: 900
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:12:00
551361
STOLAR 4 st, Senempire 1800-tal, björk, broderade dynor, slitage, någr ...
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:14:00
551362
PIEDESTAL 1900-talets andra hälft, vriden kolonn, höjd 92 cm, brukssli ...
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:16:00
551363
GOLVLAMPA 1900-talets mitt, mässing, 3 ljusarmar, höjd 140 cm, brukssl ...
Aktuellt bud: 475
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:18:00
551373
GOLVLAMPA 1900-talets mitt, 3 ljusarmar, mässing, höjd 155, dia skärm ...
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:20:00
551375
STEGPALL 1900-talets mitt, utfällbar, höjd 62 cm, slitage.
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:22:00
551376
HÄNGSKÅP Allmoge 1800-tal, H 65, B 37, D 17 (cm) slitage, sprickor, ny ...
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:24:00
551380
KISTA Allmoge 17/1800-tal, beslag i smide, senare benställning, H 39/7 ...
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:26:00
551384
VINDSKYDD Längd 160 cm, bruksslitage.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:28:00
551281
LP-SKIVOR blandat.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:30:00
551282
VAS The Meadowland Bird Vase, höjd 30 cm.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:32:00
551283
SKULPTUR glas, torso, höjd 25 cm.
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:34:00
551284
PARTI postorderkataloger.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:36:00
551285
KORG + RELIEF 32/35 cm, reliefen signerad THO (Nittsjö).
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:38:00
551286
GLAS 3 st, Fotbolls-VM 1958 höjd 11.5 cm.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:40:00
551287
GIPSSKULPTUR höjd 45 cm.
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:42:00
551288
PARTI rostfri hink, campingkök, kaffekvarn, köttkvarn m.m.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:44:00
551289
TRYCK 3 st, 44x33 cm med arm.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:46:00
551290
PARTI ep-skivor/singlar.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:48:00
551291
BÖCKER blandat.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:50:00
551292
PARTI ep-skivor/singlar.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:52:00
551293
BÅTLAMPOR paret, mässing, diameter 21 cm.
Aktuellt bud: 550
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:54:00
551294
PARTI ep-skivor/singlar.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:56:00
551295
MATTA Täbriz figural, 57x71 cm.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-06-14 19:58:00
551296
KRYDDHYLLA Längd 71 cm, en låda saknas.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-06-14 20:00:00
551297
PARTI diverse leksaker.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2021-06-14 20:02:00
551298
BENGT ASPLUND 3 st träsnitt, 14x17 och mindre.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-06-14 20:04:00
551299
PARTI diverse pressglas m.m. bl.a. Eda.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-06-14 20:06:00
551300
KRISTALLVAS höjd 22 cm.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-06-14 20:08:00
551501
PARTI vykort.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-06-14 20:10:00
551502
PARTI hylsnyckelsats, slang Nilfisk 15 m.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2021-06-14 20:12:00
551503
RADIO Grundig 2027, 57 cm.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-06-14 20:14:00
551590
KAFFESERVIS Rosenthal, Maria Björnbär, 13 koppar med fat, kaffekanna, ...
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2021-06-14 20:16:00
551591
GIFT COLLECTION Burago.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-06-14 20:18:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur