KHAV
Nästa Kvalitetsauktion
Inlämning pågår
Nästa Kvalitetsauktion
Inlämning pågår
Nästa Kvalitetsauktion


522830
STOL Alf Svensson "Teve" Studio - Ljungs industrier, 1900-talets mitt, ...
Aktuellt bud: 2100
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:00:00
522831
HALLBYRÅ 1960-tal, fanerat med teak, benställning i ek, skjutluckor & ...
Aktuellt bud: 550
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:02:00
522833
PALL 1900-talets mitt, klädd med svart konstskinn, H 41, B 46, D 29 (c ...
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:04:00
522843
SKRIVBORD 1800-talets andra hälft, fanerat med mahogny, tvåsidigt med ...
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:06:00
522853
MATSALSGRUPP Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, fanerad med ma ...
Aktuellt bud: 750
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:08:00
522847
SEKRETÄR Senbarockstil, Sydeuropa 1900-talets andra hälft, fanerad med ...
Aktuellt bud: 400
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:10:00
522852
SIDEBOARD Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, H 81, B 149, D 41 ...
Aktuellt bud: 700
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:12:00
522845
FÅTÖLJER 1 par, Ikea "Poäng" 1900/2000-tal, stomme i böjträ, dynor med ...
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:14:00
522849
SKRIVBORD 18/1900-tal, björk, H 76, B 116, D 54 (cm) nyckel saknas, sl ...
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:16:00
522842
SMINKBORD 1950/60-tal, fanerat med teak, H 75, B 80, D 40, tredelad vä ...
Aktuellt bud: 425
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:18:00
522846
KISTA Allmoge, originalmålning daterad 1814, H 62, B 123, D 61 (cm) sl ...
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:20:00
522844
GOLVLAMPA 1900-talets mitt, mässing & teak, höjd 141 cm, bruksslitage. ...
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:22:00
522836
STOLAR 2 st, Nyrenässans, 18/1900-tal, ådringsmålade, sits & rygg måla ...
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:24:00
522839
HYLLA 1940-tal, fanerad med alm, svartmålade skivor, H 77, B 80, D 27 ...
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:26:00
522841
BRÖDLÅDOR 7+1 st, de stora H 18, B 60, D 40 (cm/st) bruksslitage.
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:28:00
518805
PARTI Servisdelar Höganäs 18 st, största skålarna H 9 Dia 19 (cm), en ...
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:30:00
522910
OLJETRYCK 70X100 cm.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:32:00
523026
SLADDLAMPA.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:34:00
522911
GOLVLAMPA Anders Pehrson "Bumling" Ateljé Lyktan - Åhus, 1900-talets a ...
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:36:00
522694
MATSERVIS Rörstrand, 3x12 + 9 serveringsdelar.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:38:00
522695
SAMOVAR höjd 36 cm.
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:40:00
522696
TOMTEBLOMKRUKA Rolf Berg, höjd 17 cm, glasyrskav.
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:42:00
522697
VÄGGFOTOGENLAMPA höjd 40 cm.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:44:00
522698
BORDSLAMPA höjd 55 cm.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:46:00
522699
VÄGGLAMPETTER paret, höjd ca 40 cm, en glasdel med skador.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:48:00
522700
PARTI vaser, askfat, lockask, höjd 25 cm och lägre.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:50:00
522701
GIPSSKULPTUR höjd 30 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:52:00
522702
PARTI kräftservetter, spetsar m.m.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:54:00
522441
FIGURIN Lisa Larson, Beata.
Aktuellt bud: 2200
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:56:00
522442
VAS + FAT Rosenthal, Björn Winblad, vasens höjd 26 cm.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2020-09-30 19:58:00
522443
MINIATYRSKÅL Gustavsberg, Berndt Friberg, diameter 4 cm.
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2020-09-30 20:00:00
522444
MINIATYRVAS Gustavsberg, Berndt Friberg, höjd 5 cm.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2020-09-30 20:02:00
522445
BESTICK 4x4.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2020-09-30 20:04:00
522446
LOCKURNA bikupemärke, höjd 31 cm.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2020-09-30 20:06:00
522447
VINKANNA tenn, höjd 30 cm.
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2020-09-30 20:08:00
522448
SOCKERSKÅL + GRÄDDKANNA Rörstrand Blå Eld.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-09-30 20:10:00
522449
STOLPKANNA Rörstrand, höjd 21 cm.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-09-30 20:12:00
522450
BORDSDEKORATIONER 2 st, metall, höjd 14 cm.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2020-09-30 20:14:00
522451
BORDSPENDYL metall/marmor, höjd 39 cm.
Aktuellt bud: 1000
Auktionen avslutas: 2020-09-30 20:16:00
522452
URNA Rörstrand, höjd 30 cm.
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2020-09-30 20:18:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur