KHAV


560371
CAFÉGRUPP 1900-talets andra hälft, aluminium, 2 stolar, bord H 57, Dia ...
Aktuellt bud: 1750
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:00:00
560366
FÅTÖLJ Bruno Mathsson "Pernilla" Dux 1900-talets andra hälft, stomme i ...
Aktuellt bud: 2700
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:02:00
560372
BOCKBORD Allmoge, antikt, furu, H 73, B 133, D 87 (Cm) slitage, skador ...
Aktuellt bud: 2200
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:04:00
560374
STOLAR 2 st, Gustaviansk stil, Troligen Taserud - Arvika, 1900-talets ...
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:06:00
560375
HÖRNHYLLA Allmoge 1800-tal, senare målning, H 119, B 53, D 34 (cm) sli ...
Aktuellt bud: 550
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:08:00
560379
STOLAR 2 st, Gustavianska, 17/1800-tal, 1 märkt ESS, klädselskador, os ...
Aktuellt bud: 1450
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:10:00
560378
KORGSTOLAR 2 st, 1900/2000-tal, rotting, bruksslitage, skavmärken, någ ...
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:12:00
560373
SALONGSBORD Gustaviansk stil, Troligen Taserud - Arvika, 1900-talets a ...
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:14:00
560370
PINNSTOLAR 2+2 st, 1900-talets mitt, slitage, färgbortfall.
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:16:00
560376
KARMSTOL Rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, bruksslita ...
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:18:00
560381
BYRÅ Kolonialstil, 18/1900-tal, stomme i bambu, H 86, B 69, D 42 (cm) ...
Aktuellt bud: 425
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:20:00
560382
SÄNGBORD 1 par, 1940-tal, fanerade med alm, H 60, B 42, D 36 (cm) slit ...
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:22:00
560391
SALONGSBORD 1940-tal, fanerat med alm, H 60, Dia 94 (cm) skavmärken, l ...
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:24:00
560390
KOFFERT Tidigt 1900-tal, H 53, B 75, D 45 (cm) bruksslitage, nyckel s ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:26:00
560389
SOFFBORD 1940/50-tal, fanerat med alm, H 60, B 72, D 50 (cm) bruksslit ...
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:28:00
560224
SPEGEL förgylld, h 63 cm b 74 cm, skadat krön.
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:30:00
560731
RINGAR 2 st, 1 stpl 925, strl 16.5 och 16 mm.
Aktuellt bud: 100
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:32:00
560732
HALSKEDJA 18 k Balestra, l 46 cm, vikt 8.4 gram.
Aktuellt bud: 2700
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:34:00
560733
HALSKEDJA 18 k, l 54 cm, vikt 2.7 gram.
Aktuellt bud: 850
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:36:00
560734
ARMBAND 18 k, defekt, vikt 4.2 gram.
Aktuellt bud: 1250
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:38:00
560735
ARMBAND 18 k, l 18 cm, vikt 1 gram.
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:40:00
560736
HÄNGE MED STEN 18 k, h 2 cm, vikt 1.9 gram.
Aktuellt bud: 400
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:42:00
560737
DIVERSE SILVERSMYCKEN vikt 65 gram.
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:44:00
560738
HÄNGE Silver med sten, hängets h 3 cm.
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:46:00
560739
HERRARMBANDSUR guld, Eterna-Matic 3000, visare defekt.
Aktuellt bud: 3000
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:48:00
560740
ETUI till Jaeger Le Coultre, l 24 cm.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:50:00
560741
HERRARMBANDSUR Lemania.
Aktuellt bud: 1000
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:52:00
560742
DIVERSE ARMBANDSUR bla Elgin.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:54:00
560743
DIVERSE BROSCHER m.m.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:56:00
560744
EMALJMÄRKE "Svenska Rallyt 1955" stpl Lagerströms Mjölby, d 8 cm.
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2021-09-16 19:58:00
560745
EMALJMÄRKE "Svenska Rallyt 1954-55-56, h 6 cm, stpl Lagerströms Mjölby ...
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-09-16 20:00:00
560746
DIVERSE PINS m.m.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-09-16 20:02:00
560747
FICKUR 3 st, defekter.
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2021-09-16 20:04:00
560748
DIVERSE SMYCKEN bla Silver.
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2021-09-16 20:06:00
560749
DIVERSE SMYCKEN + cocktailpinnar med Jade,
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2021-09-16 20:08:00
560472
MORMORSUR 14 k, d 3.5 cm, vikt 29 gram.
Aktuellt bud: 1250
Auktionen avslutas: 2021-09-16 20:12:00
560473
SAVONETT Elgin, spricka i urtavlan, doublé, d 4 cm.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2021-09-16 20:14:00
560474
FICKUR Silver, repigt glas/bucklor, d 6 cm.
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2021-09-16 20:16:00
560475
DIVERSE FICKUR bla Omega, skador.
Aktuellt bud: 425
Auktionen avslutas: 2021-09-16 20:18:00
560476
HERRARMBANDSUR Certina DS, bruksslitage/repor.
Aktuellt bud: 6100
Auktionen avslutas: 2021-09-16 20:20:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur