KHAV


531266
SEKRETÄR Rokokostil, 1900-talets första hälft, fanerad med mahogny, ri ...
Aktuellt bud: 2100
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:00:00
530120
FÅTÖLJER 2 st, Bruno Mathsson "Eva" 1900-talets andra hälft, stomme i ...
Aktuellt bud: 900
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:02:00
531265
SOFFBORD Svante Skogh, Seffle Möbelfabrik, 1950/60-tal, ek & teak, H 5 ...
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:04:00
530121
FÅTÖLJER 2 st, Bruno Mathsson "Eva" 1900-talets andra hälft, stomme i ...
Aktuellt bud: 850
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:06:00
531268
GOLVLAMPA 1950/60-tal, mässing, tredelad fot i teak, ställbar skärm, h ...
Aktuellt bud: 500
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:08:00
530122
FÅTÖLJER 2 st, Bruno Mathsson "Eva" 1900-talets andra hälft, stomme i ...
Aktuellt bud: 750
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:10:00
531278
SOFFBORD Alberts - Tibro, 1950/60-tal, teak, H 57, B 139, D 65 (cm) br ...
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:12:00
530123
FÅTÖLJER 2 st, Bruno Mathsson "Eva" 1900-talets andra hälft, stomme i ...
Aktuellt bud: 850
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:14:00
531263
STOLAR 6 st, Carl Malmsten "Talavid" Vaggeryds Möbelfabrik AB, 1900-ta ...
Aktuellt bud: 650
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:16:00
530124
FÅTÖLJER 2 st, Bruno Mathsson "Eva" 1900-talets andra hälft, stomme i ...
Aktuellt bud: 850
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:18:00
531269
STOL Senbarockstil, 18/1900-tal, ek, skuren dekor, broderad dyna, bruk ...
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:20:00
531272
KARMSTOLAR 1 par, Olli Mannermaa "Super-Kilta" Martela Oy/Finnart, Fin ...
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:22:00
531273
GOLVLAMPA 1900-talets mitt, svartlackerad stång, mässing, skärm i plåt ...
Aktuellt bud: 850
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:24:00
531289
STOLAR 1 par & Taburett, 1900-talets första hälft, björk, bruksslitage ...
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:26:00
531290
TRYMÅBORD Rokokostil, 1800-tal, H 75, B 72, 44 (cm) slitage, färgsläpp ...
Aktuellt bud: 400
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:28:00
531295
SOFFA Carl Malmsten "Samsas" AB O.H Sjögren, inköpt 1988, längd 185 cm ...
Aktuellt bud: 900
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:30:00
531293
STOLAR 6 st, 1900-talets andra hälft, s.k. Leksandsstolar, bok, svart ...
Aktuellt bud: 1100
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:32:00
531294
SOFFA 1960-tal, klädd med svart konstskinn, längd 188 cm, bruksslitage ...
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:34:00
531298
FÅTÖLJ Carl Malmsten "Åldermannen", 1900-talets andra hälft, bruksslit ...
Aktuellt bud: 600
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:36:00
531300
SIDEBOARD 1960-tal, fanerat med teak, skjutdörrar, H 78, B 164, D 44 ( ...
Aktuellt bud: 2200
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:38:00
531299
FÅTÖLJ Carl Malmsten "Vår Fru" AB O.H Sjögren 1986,tomme i valnöt, bru ...
Aktuellt bud: 900
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:40:00
531296
MATGRUPP Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, Axetmodell, 4 stol ...
Aktuellt bud: 100
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:42:00
531297
EMMAFÅTÖLJ 1900-talets andra hälft, Rokokostil, bruksslitage, fläckar. ...
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:44:00
532101
BÄDDSOFFA IKEA "Friheten", med förvaring, cirka 1 år gammal, H 66, B 2 ...
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:46:00
532108
RULLBORD 1900-talets andra hälft, guldfärgade stålrör, rökfärgade glas ...
Aktuellt bud: 550
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:47:00
532102
BOKHYLLA Ulferts, 1960-tal, fanerad med teak, vitrindel, H 174, B 100, ...
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:48:00
532109
EMMAFÅTÖLJER 1 par, Rokokostil, 1900-talets andra hälft, trädetaljer i ...
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:49:00
532105
SMINKBORD med två byråar & pall, fanerat med ek, beslag i mässing, 196 ...
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:50:00
532111
TABURETT Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, björk, skuren deko ...
Aktuellt bud: 250
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:51:00
532106
SMINKBORD Eriksmålaglas, 1950/60-tal, för väggmontering, fanerat med m ...
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:52:00
532113
GOLVLAMPA Aneta, 1900/2000-tal, ställbar, halogen, dimmerfunktion, ma ...
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:53:00
532103
BOKHYLLA Ulferts, 1960-tal, fanerad med teak, vitrindel, H 174, B 100, ...
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:54:00
532110
KLAFFBORD Ikea "Leksvik" 2000-tal, H 75, Skiva 30+58+30 x 78 (cm) slit ...
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:55:00
532107
TAMBURMAJOR 1900-talets andra hälft, höjd 180 cm, bruksslitage.
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:56:00
532114
SYTRÅDSMONTER "Mölnlycke Sytråd AB" 1900-talets mitt, fanerad med maho ...
Aktuellt bud: 275
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:57:00
532104
BOKHYLLA Ulferts, 1960-tal, fanerad med teak, vitrindel, H 174, B 100, ...
Aktuellt bud: 125
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:58:00
532112
SYSKRIN 1940-tal, kurbitsmålning, H 64, B 49, D 39 (cm) slitage, skavm ...
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2020-12-04 19:59:00
529856
HALSSMYCKE Silver, stpl Finland, hängets d 3.5 cm, vikt 15.6 gram.
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2020-12-04 20:02:00
529857
HALSSMYCKE Silver, hänget stpl CAW Stockholm, hängets h 6 cm.
Aktuellt bud: 375
Auktionen avslutas: 2020-12-04 20:04:00
529858
ÖRHÄNGEN 2 st 18 k.
Aktuellt bud: 300
Auktionen avslutas: 2020-12-04 20:06:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur