NR 483729
GOLVLAMPA Anf Nybro, 1900-talets mitt, teak & mässing, höjd 143, dia skärm 41 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris 400

350 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr