NR 487038
ORGELPALL 18/1900-tal, klädd med sammet, snurrbar, höj/sänkbar, dia 38 (cm) bruksslitage, något glapp sits.

Utropspris 300

250 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr