NR 491212
SPEGEL & TRYMÅBORD Rokokostil, 1900-talets mitt, förgylld dekor, bordet med stenskiva, spegel H 156, B 50, bord H 53, B 64, D 27 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 1000-1500

5200 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr