NR 538144
SOFFA & 2 FÅTÖLJER 1900-talets andra hälft, stommar i bok, sidor & ryggar klädda med rotting, soffa längd 181 cm, bruksslitage.

Utropspris 1000

850 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr