NR 483289
KORNISCH Rokokostil, 1900-talets mitt, förgylld dekor, längd 225 cm, bruksslitage.

Utropspris 300

2019-10-09 19:20:00

50 kr

12019-10-09 19:05:1750

LARS LERIN såld för 196 000 kr