NR 483293
AVLASTNINGSBORD Gustaviansk stil, 1900-talets mitt, H 63, Skiva 80x49 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 400

700 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr