NR 483295
SYBORD 1800-talets andra hälft, på pelarfot, fanerat med valnöt, H 73, B 54, D 35 (cm) bruksslitage, några fanérsprickor, står något snett.

Utropspris 300

150 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr