NR 483299
STOLAR 2 st, Nyrenässans 18/1900-tal, ek, rikt skuren dekor, bruksslitage, några fläckar, 1 sitsbotten saknas, 1 krön med lagning.

Utropspris 400

150 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr