NR 483300
PELARBORD Rokokostil, 1900-talets andra hälft, fanerat med valnöt, H 58, B 70, D 51 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 300

80 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr