NR 483703
MATGRUPP 1900-talets andra hälft, ådringsmålad, 8 stolar, slagbord H 74, Skiva 68+65+68 x 90 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 1500-2000

500 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr