NR 483704
FÅTÖLJER 1 par, Empirestil, tidigt 1900-tal, valnöt, rikt skuren dekor med lejon, omklädda, bruksslitage.

Utropspris 2000-3000

550 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr