NR 483706
SALONGSBORD Rokokostil, 1900-talets andra hälft, fanerat med mahogny, pelarfot, H 66, B 104, D 67 (cm) mindre skavmärken.

Utropspris 400

150 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr