NR 483707
FÅTÖLJER 1 par, Rokokostil, 1900-talets andra hälft, mahogny, skuren dekor, bruksslitage, skavmärken, några mindre fläckar.

Utropspris 800

1550 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr