NR 483708
SALONGSSOFFA Rokokostil, 1900-talets andra hälft, mahogny, skuren dekor, längd 168 cm, bruksslitage, skavmärken, några mindre fläckar.

Utropspris 800

1550 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr