NR 483714
KLAFFBORD 1900-talets första hälft, ek, 2 lådor, H 73, Skiva 47+55+47 106 (cm) slitage, skavmärken, torrsprickor.

Utropspris 600

125 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr