NR 483717
BYRÅ Engelsk stil, 1900-talets andra hälft, fanerad med mahogny, H 109, B 48, D 38 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 600

750 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr