NR 483718
VITRINSKÅP Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, dekor med intarsia, bronser, inrede klätt med plysch, glashyllor, belysning, H 150, B 79, D 38 (cm) bruksslitage.

Utropspris 2000-3000

3100 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr