NR 483722
SOFFBORD 1950/60-tal, fanerat med teak, benställning i ek, H 59, B 125, D 60 (cm) bruksslitage, skavmärken, benställning med några färgstänk.

Utropspris 500

400 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr