NR 483724
BYRÅ Louis XV-stil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, målning med blommor, H 66, B 55, D 35 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 600

1050 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr