NR 483726
SALONGSBORD Nyrokoko, 1800-talets andra hälft, fanerat med mahogny, på pelarfot med hjul, skuren dekor, H 75, B 108, D 66 (cm) slitage, några fanérbortfall, sprickor.

Utropspris 400

225 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr