NR 483727
SALONGSBORD Reimers Möbler - Mjölby, 1940-tal, fanerat med alm, H 59, Dia 70 (cm) slitage, fanérbortfall, ostabilt.

Utropspris 300

2019-10-11 19:22:00

0 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr