NR 483733
AVLASTNINGSBORD 1900-talets första hälft, H 76, B 50, D 50 (cm) slitage, färgsläpp.

Utropspris 400

2019-10-11 20:14:00

50 kr

12019-10-10 11:00:0650

LARS LERIN såld för 196 000 kr