NR 483734
FOTPALL 1900-talets andra hälft, H 40/51, B 60, D 38 (cm) slitage.

Utropspris 300

2019-10-11 20:16:00

50 kr

12019-10-09 10:21:4350

LARS LERIN såld för 196 000 kr