NR 483735
CAFÉBORD 1900-talets andra hälft, laminerad skiva med marmorimitation, tulpanfot i plåt, H 70, B 70, D 45 (cm) bruksslitage, korrosion.

Utropspris 400

2019-10-11 20:18:00

50 kr

12019-10-01 08:54:2450

LARS LERIN såld för 196 000 kr