NR 487042
MATSALSSKÅP Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, vitrinöverdel, H 176, B 124, D 45 (cm) bruksslitage.

Utropspris 1500-2000

2300 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr