NR 487043
MATSALSGRUPP Gustaviansk stil, Axetmodell, 1900-talets andra hälft, 4 stolar, bord H 74, Dia 105 (cm) 2 iläggsskivor 33 cm/st, lacksprickor, skavmärken, klädselslitage, fläckar.

Utropspris 1000-1500

1050 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr