NR 487045
SOFFBORD 1900-talets andra hälft, rökfärgad glasskiva, H 49, B 120, D 75 (cm) skavmärken, skivan med några nagg.

Utropspris 600

425 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr