NR 487054
BLOMBORD 2 st, Rokokostil, 1900-talets andra hälft, karvsnittsdekor, H 42, Dia 38 (cm/st) bruksslitage.

Utropspris 400

325 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr