NR 487100
SALONGSGRUPP 18/1900-tal, fanerad med valnöt, skuren dekor, intarsia, 2 fåtöljer, 2 stolar, soffa längd 130, bord H 75, Dia 88 (cm) slitage, fläckar, sprickor, kryss-ställning mellan bordsben saknas, några mindre skador & avslag, 1 ostabil fåtölj.

Utropspris 1500-2000

300 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr