NR 493947
SALONGSBORD Nyrokoko, 1800-talets andra hälft, fanerat med mahogny, rikt skuren pelarfot, H 71, B 115, D 73 (cm) slitage, fanérbortfall, torrsprickor, delar av pärlkant saknas, fot med släppt limning.

Utropspris 300

200 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr