NR 493950
STOLAR 1 par, Empirestil, 1900-talets mitt, mahogny, bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 300

2020-01-14 19:12:00

50 kr

12020-01-14 18:55:1850

LARS LERIN såld för 196 000 kr