NR 513599
AVLASTNINGSBORD 1900-talets andra hälft, valnöt, rökfärgad glasskiva, H 45, B 63, D 43 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris 400

300 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr