NR 520487
PALL Gustav Axel Berg, 1900-talets mitt, björk & bok, 3 ben, H 44, Dia 34 (cm) bruksslitage, 1 ben med sned infästning.

Utropspris 800

325 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr