NR 520489
GOLVLAMPA Asea, 1900-talets mitt, grålackerad metall & mässing, höjd 150, dia skärm 52 (cm) bruksslitage., skärmen med slitage, någon fläck.

Utropspris 400

1350 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr