NR 521001
KARMSTOLAR 4 st, Olli Mannermaa "Super-Kilta" Martela Oy/Finnart, Finland 1960-tal, klädda med konstskinn, kromade ben, bruksslitage, klädseln med några mindre hål.

Utropspris 1000

650 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr