NR 521003
BÄNK 1960-tal, SMI - Svensk Möbelindustri, fanerad med teak, ben i ek, H 37, B 140, D 45 (cm) slitage, fläckar.

Utropspris 600

650 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr