NR 521004
SERVERINGSVAGN Gunnar Myrstrand & Sven Engström "Julius" Tingströms 1960-tal, Bra Bohag serien, teak, laminerad skiva, låda nedtill, H 67, L 78, B 48 (cm) något slitna hjulbanor, laminatet med skador.

Utropspris 1000-1500

500 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr