NR 521005
TRÄDGÅRDSSTOLAR 3 st "Classic No. 1" Byarums Bruk - Vaggeryd, 1900-talets andra hälft, smide, bruksslitage, färgsläpp.

Utropspris 1000

900 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr