NR 521011
SYBORD Karl-Johan stil, 1900-talets mitt, på pelarfot med lyra, fanerat med mahogny, H 66, B 52, D 36 (cm) bruksslitage, nyckel saknas.

Utropspris 400

250 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr