NR 521012
AVLASTNINGSBORD 2 st, 1900-talets andra hälft, fanerade med valnöt, kopparklädda skivor, H 45, B 65, D 45 (cm/st) bruksslitage.

Utropspris 400

90 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr