NR 521020
BYRÅ Nyrenässans, 18/1900-tal, fanerad med valnöt, H 90, B 92, D 51 (cm) bruksslitage, skavmärken, nyckel saknas.

Utropspris 600

375 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr