NR 521025
HÖRNSKÅP Allmoge 17/1800-tal, senare målning, överdel H 130, B 74, D 44 totalt H 233, B 95, D 60 (cm) senare underdel, slitage, nyckel till underskåp saknas, bakvägg i underskåp saknas.

Utropspris 1500-2000

400 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr