NR 521027
SPEGEL & KONSOLBORD Karl-Johan stil, 18/1900-tal, fanerade med mahogny, svärtade kolonner, spegel H 146, B 76, konsolbord H 81, B 78, D 41 (cm) slitage, mindre fanérbortfall.

Utropspris 1500-2000

1550 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr