NR 528929
SKÅP Nyrenässans 18/1900-tal, ek, skuren dekor, H 156, B 109, D 47 (cm) bruksslitage, litet dekorelement saknas.

Utropspris 800

800 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr